Polovodiče

Řešení pro oblast polovodičů

Osvědčené nástroje navržené pro měření teploty v oblasti polovodičů

Teplota je zásadním činitelem, pokud jde o účinnost zařízení na výrobu polovodičů. Společnost LumaSense se pyšní zkušenostmi s náročnými úkoly při měření teploty v odvětví polovodičů a nabízí širokou škálu bezkontaktních a kontaktních způsobů, jejichž pomocí bude s to dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Luxtron, nyní součást společnosti LumaSense, se nachází v Silicon Valley. Polovodiči se zabývá již od 80. let. Je předním dodavatelem do významných globálních společností, které se polovodiči zabývají.

Díky sloučení s dalšími slavnými společnostmi zabývajícími se celá léta nástroji pro měření teploty je nyní společnost LumaSense schopna nabídnout odvětví zabývajícímu se polovodiči kompletní řadu vysoce výkonných nástrojů pro měření teploty. Naše nástroje odpovídají nejnovějším nárokům kladeným na vybavení v tomto náročném oboru a pomáhají navýšit výkon výroby i její kvalitu.

Řešení pro odvětví integrovaných obvodů

Více jak 30 let zkušeností s výrobci zařízení Teplota sehrává zásadní úlohu v odvětví s integrovanými obvody. Společnost LumaSense již více jak 30 let spolupracuje s výrobci zařízení na různých aplikacích. Řada výrobků Luxtron od společnosti LumaSense je průkopníkem v technologii měření teploty s optickými vlákny (FOT), která využívá fluorescenci fosforu k měření teploty ve [...]

Složený polovodič

Průkopníci sledování teploty v oblasti polovodičů Epitaxe pravděpodobně patří k nejdůležitějším procesům v oblasti složených polovodičů. Při tomto procesu je potřeba zajistit přesnou regulaci teploty substrátových disků (waferů). Ta má totiž přímý vliv na výnosy. LumaSense se pyšní rozsáhlými zkušenostmi v této oblasti. Některé z našich ovladačů M100 se stále ještě používají ve starších reaktorech [...]

-->